IN-HOUSE KALIBRY - Hodinky ORIS

Přejít na obsah

Více než 100 let Oris vyrábí hodinky ve Švýcarsku. Naše hodinky jsou čistě mechanické a vyznačují se výrazným designem a červeným rotorem, symbolem mechaniky Oris. Hodinky Oris jsou také známé ve spojení se známými osobnostmi z Formule 1, potápění, jazzové hudby a letectví, které nosí naše hodinky na svém zápěstí, nebo se podílejí na podpoře našich jedinečných výtvorů.


MECHANICKÉ MYŠLENÍ

Oris je jedním z mála hrdinů švýcarských hodinářských značek, kteří vytvářejí pouze mechanické hodinky. Mechanické hodinky jsou objekty krásy, které jsou navrhovány podle principů, které jsou předávány po celé generace a budou stejně pokračovat i ve vzdálené budoucnosti.



JIŽ OD ROKU 1904

Jsme hrdí na naši dlouhou historii a dědictví, na kterou nikdy nezapomínáme, kdykoli vyvíjíme nové kalibry a nový design hodinek. Hodinky Oris jsou věcí určenou pro mnoholeté použití a poskytující dlouhou životnost.



DŮLEŽITÁ JE BÝT ZE ŠVÝCARSKA

Značka Swiss Made je chráněna zákonem a slouží jako záruka kvality. Všechny hodinky společnosti Oris jsou vyráběny ve Švýcarsku a jejich kvalita je řízena podle nejvyšších standardů během celého výrobního procesu.

INOVATIVNÍ A RŮZNÉ

Červený rotor je symbolem společnosti Oris vyjadřující jejich High-Mech přístup k výrobě hodinek. Kdykoli uvidíte Červený Rotor, můžete si být jisti, že je uvnitř originálních a cenově dostupných hodinek Oris, které jsou inovativní, funkční a navržené tak, aby přinášely potěšení po mnoho let.




DUCH NEZÁVISLOSTI

Oris je nezávislá společnost, což znamená, že dodržování důležitých hodnot značky máme stále ve svých rukou. Také to znamená, že jsme odhodláni k efektivním inovacím a prozkoumávání užitečných funkcí, které chtějí a potřebují naši zákazníci.





Návrat na obsah